menusearch
majidabhari.ir

روز قدس؛روز مظلومان جهان است

جستجو
۱۳۹۶/۴/۲ جمعه
(4)
(0)
روز قدس؛روز مظلومان جهان است
روز قدس؛روز مظلومان جهان است
⚖️⚖️ روز قدس؛روز مظلومان جهان است⚖️⚖️

38 سال پیش وقتی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز قدس اعلام شد
و معمار کبیر انقلاب اسلامی (ره) از مسلمانان آزاده جهان خواستند در این روز ضمن محکوم نمودن دولت جعلی و غاصب صهیونیستی با ملت مظلوم فلسطین همدردی نموده و با حضور خود در راهپیماییها صدای مظلومیت یک ملت را به دنیا برسانند.

از آن روز خیلی از باصطلاح روشنفکران و جهان وطنان شروع به ایرادگیری کردن که فلسطین چه ربطی بما دارد ویا وقیحانه شعار دادند که نه غزه نه لبنان.......و امثال اینگونه گفته های تو خالی .
اما امروز بعد ازسه دهه ملاحظه میکنیم نه در ایران بلکه در اکثر کشورهای مسلمان وغیر مسلمان ازادگان جهان یکصدا وهمدل فریاد مرگ بر اشغالگر سر داده و رژیم جلاد صهیونیست را محکوم مینمایند.
برخی از شبه روشنفکران داخلی هنوز به نظریه بافی خود ادامه داده بعضی دیگر به واقعییت این فرمان پی بردند.و امروز سمبل مبارزه با ظلم و ظالم در جهان رهبر گرانقدر وولی حی ما با شجاعت علی وار اعلام میکنند:در دنیا هرگروه که بخواهد با رژیم اشغالگر قدس مبارزه کند
ما از آنها حمایت مادی ومعنوی مینماییم.
این فرمان رهایی بخش  نشانگر شهامت یک رهبر در به هم ریختن معادلات جهانی است.
برای ما مهم نیست برخی از رهبران ضعیف النفس و خاین فلسطینی به آرمانهای تاریخی ملت شان خیانت کرده و سر در آخور صهیونیزم برده اند؛ یا بعضی از رهبران کشور های مسلمان توجهی به دردها ورنجهای مردم فلسطین ندارند؛غزه در شدیدترین محاصره های اقتصادی و صنعتی از سیمان تا دارو و اقلام خوراکی و پوشاک قرار دارند.

امروز مردم غیرتمند وروزه دار ایران بر عهد سی وهشت ساله خود پای بند بودند همدوش با ازاریخواهان جهان بانگ ازادی قدس شریف را سر دادند.
مظلومان سرزمینهای زیتونهای زخمی دریافتند راه خمینی کبیر توسط خلف صالحش امام خامنه ای تا تحقق ارمانهای اصیل و رهایبخش خود در راستای ازادی قدس شریف ادامه خواهند داد.


کانال دکتر مجید ابهری:
@drmajidabhari
سایت رسمی :
http://majidabhari.ir

صفحه ی رسمی ویدئویی دکتر مجید ابهری
مصاحبه های تصویری👈🏿
http://www.aparat.com/drmajidabhari
 #روز_قدس؛روز مظلومان جهان است
دکتر مجید ابهری
aparatinstagramtelegram