menusearch
majidabhari.ir

تن فروشی مردان

جستجو
۱۳۹۶/۱/۵ شنبه
(1)
(0)
تن فروشی مردان
تن فروشی مردان

 مردان تن فروش ⁉️

❌زنان پولدار و مسن تهران
مشتری پسران و مردان جوان

✅در برخی خیابان های تهران، علاوه بر زنان و دختران تن فروش، شمار پسرانی که با دریافت پول، شب را با زنان مسن اما متمول می گذرانند زیاد شده است.
✅درآمد این پسران جوان بیشتر از زنان تن فروش است. کار آنها معمولا از 9 شب شروع می شود. حتی خانههای تیمی پسران نیز شکل گرفته است. بعضی مردان و پسران با این کار امرار معاش می کنند.
یکی از آنها می گوید: «زنها به سراغ من می آمدند و من به دلیل مشکلات مالی پذیرفتم.»


✅سامان مربی بدنسازی است و لیسانس تربیت بدنی دارد. همانطور که سیب زمینی های آب پز جلوی رویش را می خورد، می گوید: «چندین بار در خیابان زنان به من پیشنهاد داده بودند. اما من از این کار بدم می آمد. اما با بیمار شدن مادرم و هزینه های بالای درمان مجبور به این کار شدم. اولین بار را با خانم بسیار زیبایی که همسر مسنی داشت بودم و برای یک هفته 12 میلیون تومان به من پول داد. همین پول بی زحمت باعث شد که به این کار ادامه دهم. تا زمانی که قصد ازدواج نداشته باشم به کارم ادامه میدهم.

✅امیر حسابدار یک شرکت است و 28 سال سن دارد. او سالهاست بدنسازی کار می کند. میگوید: «من از کاری که انجام می دهم، پشیمان نیستم. چندین زن متمول را می شناسم که پول خوبی به من می دهند.»
 
✅کامی می گوید: «امیر کلی کتاب خوانده است که چگونه با زنان رفتار کند.» امیر با لبخند می گوید: «من با علاقه این کار را انجام می دهم و سعی می کنم ظرافت های زنانه را بشناسم. در ازای کاری هم که انجام میدهم از 600 هزار تومان به بالا می گیرم.» کامی در ادامه با غیظ می گوید: «امیر خوب پول می گیرد، چون سیکس پک دارد. اما من از سیصد هزار تومان به بالا می گیرم. البته من ترجیح می دهم بیشتر مشتریانم زنان زیر 50 سال باشند؛ ولی همیشه دنیا بر وفق مراد من نیست.»

✅بهروز که با نامزدش تلفنی مشغول حرف زدن بود، قطع می کند و می گوید: «من 3 سال است که این کار را انجام می دهم، تا پول خوبی برای ازدواجم جمع کنم. کار پردرآمدی است، ولی به همان اندازه حال آدم را بد می کند. من اولین بار به خاطر یک چک مجبور به این کار شدم و بعد دیدم که از این راه می توانم پول سنگینی در بیاورم.»

✅دیوارها، سقف و زمین کافی شاپ از جنس چوب است. بوی سیگار و توتون از همه جا میآید. فرهاد جامعه شناسی می خواند و از شهرستان برای تحصیل به تهران آمده است.

او می گوید: «من برای تحصیل در تهران به پول نیاز داشتم و روزی در خیابان فرشته قدم می زدم، که خانم مسنی بهم پیشنهاد داد. از آن روز در این کار افتاده ام.»

✅فرهاد از 800 هزار تومان به بالا میگیرد. همانطور که قهوه تلخش را مینوشد، ادامه میدهد: «هزینه های زندگی ام از زمانی که به این کار مشغول شدم بسیار افزایش یافته است.
چون باید به خودم و لباس هایم برسم.»

راههای ارتباطی با آسیب شناس و رفتارشناس اجتماعی دکتر مجید ابهری انتهای همین صفحه .

 

telegramlenzorinstagraminstagraminstagram