menusearch
majidabhari.ir

ترامپ بداند مردم ایران قدرشناس سپاه هستند

جستجو
۱۳۹۶/۷/۲۵ سه شنبه
(1)
(0)
ترامپ بداند مردم ایران قدرشناس سپاه هستند
ترامپ بداند مردم ایران قدرشناس سپاه هستند
دکتر مجید ابهری در گفت وگو با «بسیج»:
سپاه اصلی ترین سنگر مبارزه با صهیونیزم و تروریسم در جهان است و اشتراک دشمنی ترامپ و صهیونیزم با سپاه نیز بر این مبنا قابل معناشدن است.

مجید ابهری استاد دانشگاه شهید بهشتی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج در واکنش به اظهارات گستاخانه ترامپ در قبال سپاه پاسداران ، تصریح کرد: سپاه اصلی ترین سنگر مبارزه با صهیونیزم و تروریسم در جهان است و اشتراک دشمنی ترامپ و و صهیونیزم با سپاه نیز بر این مبنا قابل معناشدن است و نشانه صحّت حرکت این مردمی ترین نیروی مسلح در جهان است.

استاد دانشگاه شهید بهشتی با تاکید براینکه مبارزه سپاه با تروریسم در درون و بیرون از مرزها یکی از عوامل اصلی کینه و دشمنی با این نهاد انقلابی است بیان داشت: امروز مردم به خوبی می دانند اگر حضور سپاه در مبارزه با تروریسم در منطقه نبود الان داعش در کوچه و خیابان های ما قدرت نمایی می کرد.

ابهری با بیان اینکه دختر ترامپ که به دین یهود گرویده و داماد ایشان که از یهودیان پیرو اصول صهیونیستی است راهنما و مشاور وی در اینگونه دشمنی هاست،
عنوان کرد: ترامپ و همه دنیا باید بدانند مردم ایران دوستدار و قدرشناس فرزندان سپاهی خود هستند و اینگونه اراجیف تاثیری در تفکر و قضاوت آنها نخواهد داشت.

این استاد بسیجی در خاتمه با بیان اینکه سپاه از اولین روز تاسیس بر اساس باورهای اصیل دینی و آرمان های ولائی حرکت کرده و در قلب مردم ایران جای دارد خاطر نشان کرد: فرزندان بی ادعای پاسداران حریم ولایت و لشگر مخلص، قدرتمندانه در مقابل زورگویان ایستاده و آنها را به خفت و خواری کشانده اند و تمام آزادگان جهان نیز ارزش واقعی سپاه را می دانند و اعتنایی به گزافه گویی های ترامپ ندارند

کانال تلگرام دکتر مجید ابهری
@drmajidabhari

توئیتر :
https://twitter.com/drmajidabhari
سایت رسمی :
http://majidabhari.ir

صفحه ی رسمی ویدئویی دکتر مجید ابهری
مصاحبه های تصویری👈🏿
http://www.aparat.com/drmajidabhari
 ترامپ بداند مردم ایران قدرشناس سپاه هستند
ترامپ بداند مردم ایران قدرشناس سپاه هستند
aparatinstagramtwitertelegram