menusearch
majidabhari.ir

تلاش صهیونیزم برای تخریب چهره شیعه با تبلیغ قمه زنی در ماهواره

جستجو
۱۳۹۶/۷/۱۲ چهارشنبه
(1)
(0)
تلاش صهیونیزم برای تخریب چهره شیعه با تبلیغ قمه زنی در ماهواره
تلاش صهیونیزم برای تخریب چهره شیعه با تبلیغ قمه زنی در ماهواره
دکتر مجید ابهری در گفتگو با«بسیج»مطرح کرد
دکتر مجید ابهری پژوهشگر اجتماعی گفت: چهار شبکه ماهواره ای با نام های مقدس و زیبای کربلا مرجعیت و امثال آن که در طول شبانه روز به تبلیغ باورهای خرافی مشغول هستند و در ایام محرم با تبلیغ قمه زنی اقدام به خشونت نمایی نموده اند.

دکتر مجید ابهری پژوهشگر و آسیب شناس اجتماعی بسیجی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج اظهار داشت: با توجه به توسعه وگسترش ارزش های ناب شیعی و گرایش مردم به باورهای ولایی اتاق فکر صهیونیزم و شبکه جهانی بهائیت احساس خطر بزرگی کرده و با سرمایه بعضی از کشورهای ثروتمند در زمینه زشت نمایی چهره شیعه اصیل حرکت نموده است.

وی با بیان این مطلب افزود:  مرجع سازی و توسعه باور های خرافی اولین قدم در این زمینه است که در مقابل مرجعیت اصیل شیعه و رهبری ولیّ حیّ ما روز به روز بر دامنه فعالیت های خود می افزاید.

این آسیب شناس اجتماعی خاطر نشان کرد: در حال حاضر چهار شبکه ماهواره ای با نام های مقدس و زیبای کربلا مرجعیت و امثال آن که در طول شبانه روز به تبلیغ باورهای خرافی مشغول هستند و در ایام محرم با تبلیغ قمه زنی اقدام به خشونت نمایی نموده اند.

دکتر ابهری تصریح کرد: در انگلستان مجلس شیرخوارگان حسینی یعنی حضور نوزادان در جلسه و یادآوری نوزاد شهید کربلا جلوگیری به عمل آمد و به بهانه گسترش خشونت اجازه ندارند چنین جلسه ای برگزار گردد.

پژوهشگر بسیجی در ادامه مطرح کرد: اما در مقابل آن با وارد کردن چند صد قبضه قمه به لندن و تحت پوشش حمایت های پلیس اجازه قمه زنی در خیابان های لندن را صادر کردند و به طور زنده و در بسیاری از شبکه های اروپائی نمایش دادند.

این آسیب شناس اجتماعی بیان داشت: چهره خون آلود و پیکر پر از خون قمه زن ها همراه با نمایش بعضی از کودکان هنگام قمه زنی پدرانشان بر سر آنها آثار نامطلوبی در تماشاچیان اروپائی گذاشت.

ابهری متذکر شد: امروز وظیفه ما در مقابل تشویق و توسعه جن گیری، رمّالی و باورهای خرافی توسعه و گسترش عرفان های کاذب و دروغین، مقاومت و افشای چهره کریه آنها بویژه برای نسل جوان می باشد.

وی در پایان این مطلب گفت: اطاعت از رهنمودها و فرامین رهبری معظّم در راستای مهندسی جنگ نرم و مقابله با توطئه های نو صهیونیزم است که همسو با جنگ سخت این جنگ مخوف تر و پیچیده تر است.

کانال تلگرام دکتر مجید ابهری
@drmajidabhari

توئیتر :
https://twitter.com/drmajidabhari
سایت رسمی :
http://majidabhari.ir

صفحه ی رسمی ویدئویی دکتر مجید ابهری
مصاحبه های تصویری👈🏿
http://www.aparat.com/drmajidabhar

 تلاش صهیونیزم برای تخریب چهره شیعه با تبلیغ قمه زنی در ماهواره
تلاش صهیونیزم برای تخریب چهره شیعه با تبلیغ قمه زنی در ماهواره
aparattwiterinstagramtelegram