menusearch
majidabhari.ir

شجاعی و حاج‌صفی

جستجو
۱۳۹۶/۵/۱۶ دوشنبه
(0)
(0)
شجاعی و حاج‌صفی
شجاعی و حاج‌صفی
دکتر ابهری در گفتگو با «بسیج»:
ابهری گفت: مردمی که تشویق و حمایت خود این ورزشکاران را به جایگاه محبوبیت رسانده اند این 2 بازی کن باید پاسخگوی مردم و افکار عمومی مردم باشند
‌دکتر مجید ابهری پژوهشگر و آسیب‌شناس اجتماعی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج با اشاره به رفتار زشت و ناشایسته 2 بازیکن تیم ملی فوتبال و بازی این 2 بازیکن در قالب لژی یونر در مقابل یک تیم از رژیم جعلی صهیونیستی گفت: محبوبیت و معروفیت امانتی است که از طرف مردم به چهره های محبوب فرهنگی ورزشی هنری به امانت داده میشود و اینگونه افراد باید در چارچوب ارمانهای مردم و ارزشهای مورد قبول انها حرکت کنند.

وی افزود: وقتی یک ورزشکار مسیحی و بیگانه مانند کریستیان رونالدو از ارمانهای کودکان مظلوم فلسطین دفاع می کند و برای این دفاعش هزینه ای مانند نبردن توپ طلا را پرداخت می کند و و یا یک خواننده زن عرب خبرنگار اسراییلی را از سالن مصاحبه اخراج میکند و 10 ها مورد مشابه از دفاع از حقوق مردم فلسطین در جهان ورزش و هنر می افتد.

ابهری به اشاره به بازکن دیگر تیم ملی فوتبال کشورمان اشکان دژاگه عنوان کرد: دژاگه به عنوان فردی که بیشتر عمر خود را در اروپا بزرگ شده است از بازی با ورشکار ان رژیم اشغالگر و کودک کش صهیونیستی خوداری می کند، احسان حاج صفی و مسعود شجاعی به چه حقی علیه ارمانهای اما راحل و انقلاب انجام داده اند.

وی یاد اور شد: بسیاری از ورزکاران کشور ما که فاصله اندکی با مقام اوردن در المپیک و میادین جهانی داشته اند با رویاروی با ورزشکاران رژیم خونخوار صهیونیستی از مسابقه انصراف داده اند و قید قهرمانی و المپیک را زده اند؛ از دیدگاه حق طلبان این محرومیت از مدال صدها برابر از مدال طلا و عناوین جهانی بالاتر و با ارزش تر است.

این اسیب شناس در ادامه تشریح کرد: مردمی که تشویق و حمایت خود این ورزشکاران را به جایگاه محبوبیت رسانده اند این 2 بازی کن باید پاسخگوی مردم و افکار عمومی مردم باشند و از فرزندان شهدای انرژی هسته ای که بدست عموامل رژیم صهیونیستی به شهدادت رسیده اند و از تمامی افرادی که در راه مبازه با رژیم اشغال گر قدس به شهادت رسیده اند عذر خواهی کنند.

وی تصریح کرد: تشکر رژیم جعلی اسراییل از این 2 بازی کن فوتبال تا ابد در کارنامه عملکرد انها به عنوان یک لکه ننگ باقی خواهد ماند و پاک نخواهد شد. هیچ گاه نباید از تشویق دشمن کشور که تمتام تلاش خود را برای نابودی ایران می کند، خوشحال شوند.

ابهری در خاتمه گفت: برای شناختن عمق این عمل وقیحانه میتوان فضای مجازی را رصد کرد و تشویق کننده گان انها را شناخت تا بفهمیم چه کسانی خوشخال هستند.

کانال دکتر مجید ابهری:
@drmajidabhari
سایت رسمی :
http://majidabhari.ir

صفحه ی رسمی ویدئویی دکتر مجید ابهری
مصاحبه های تصویری👈🏿
http://www.aparat.com/drmajidabhari
 شجاعی و حاج‌صفی باید از فرزندان شهدای هسته‌ای و ملت ایران عذر خواهی کنند
شجاعی و حاج‌صفی