menusearch
majidabhari.ir

شهرت طلبی قربانی می گیرد

جستجو
۱۳۹۶/۵/۱۶ دوشنبه
(0)
(0)
شهرت طلبی قربانی می گیرد
شهرت طلبی قربانی می گیرد
گزارش اختصاصی ندای صبح
سلیبریتی ها با رفتارهایشان گاهی جامعه را تا لبه شوک وسکته فرهنگی پیش میبرند و بعضی از آنها برای ادامه شهرت یا افزایش آن کارهایی میکنند که از افراد عادی در شرایط معمولی بعید وحتی غیر ممکن است.
به گزارش ندای صبح، دکترمجید ابهری آسیب شناس و متخصص علوم رفتاری  با اشاره به عملکرد شبکه های مجازی اظهارداشت:امروز که بعضی از شبکه ها وگروههای اجتماعی درفضای مجازی در بدر بدنبال مطلب هستند از قهر وآشتی و نوشابه خوری و سایر رفتارهای معمولی برخی چهره ها عکس ومطلب ومسابقه تهیه میکنند.  

وی افزود:کشاندن نزاعهای خانوادگی حتی کتکاریهایشان به رسانه هابا عکس وتفضیلات مسافرت وپیک نیک شان ووو از این جمله اند،گاهی خودشان با لابی گری برخی دست اندرکاران عمدا برای مطرح ماندن موضوعاتی مثل خودکشی طلاق و را مطرح میکنند.  

این آسیب شناس با اشاره به تاثیر رفتار سلبریتی ها افزود:از نگاه رفتار شناسی تربیتی (گروههای مرجع رفتاری)یا سلیبریتی ها قسمتی از الگو های رفتاری نوجوانان وجوانان ما هستند و مسئولیتی سنگین بر دوش آنها نهاده شده است.

وی ادامه داد:گاه با فرزندان چهرهای سیاسی یا اقتصادی پیوند زناشویی می بندند که از نظر ماهییت اصلا عیبی نداشته و مبارک است؛ اما با توجه به ذائقه اجتماعی و سلیقه فرهنگی آنها بسادگی میتوان فهمید که این حرکت یک رفتار واقعی نبوده وصرفا برای تکمیل حلقه های قدرت ثروت وشهرت است؛ که بعضی از دختران وپسران جوان از شنیدن اینگونه اخبار دچار افسردگی و انزوای روحی میگردند وصد البته عمر این پیوند ها چندان طولانی نبوده است و دیر یا زود آشکار یا نهان دچار گسستگی میگردند و اگر از خود عروسها ودامادهای این چنینی سئوال کنیم وصادقانه جواب دهند در شرایط عادی محال است این شریک را برای زندگی انتخاب کنند

وی در پایان اظهار داشت:اما خوب از قدیم گفته اند که پول زشتی وکچلی را مخفی کرده وزیبا جلوه میدهد. پس فرزندان ما نه تنها اینگونه افراد را نباید الگو وسرمشق خود انتخاب کنند بلکه باید بدانند انتخاب براساس اینگونه معیار بی دوام ترین زندگی را بدنبال خواهد داشت.صفا صداقت ایمان پاکدامنی وفاداری پایدارترین و اساسی ترین معیارها برای انتخاب همسراست پول وپدر وقدرت و سرمایه وشهرت کم دوام ترین و بی اثر ترین ملاکها برای انتخاب

کانال دکتر مجید ابهری:
@drmajidabhari
سایت رسمی :
http://majidabhari.ir

صفحه ی رسمی ویدئویی دکتر مجید ابهری
مصاحبه های تصویری👈🏿
http://www.aparat.com/drmajidabhari
 سلبریتی ها
سلبریتی ها
aparatinstagramtelegram