menusearch
majidabhari.ir

جوانان /بازی‌های قمارآنلاین !!!

جستجو
۱۳۹۶/۵/۵ پنج شنبه
(1)
(0)
جوانان /بازی‌های قمارآنلاین !!!
جوانان /بازی‌های قمارآنلاین !!!

گزاره راجع به گرایش جوانان به بازی‌های قمارآنلاین و عدم نظارت مسئولان

نبود نظارت، تنبلی اجتماعی، بیکاری و کمبود تفریحات سالم از دلایل اصلی گسترش سایت‌های قمار و افزایش مشتریان آن‌ها شده است.


 
سایت های قمار آنلاین 
 
سرویس اجتماعی فردا: نبود نظارت، تنبلی اجتماعی، بیکاری و کمبود تفریحات سالم از دلایل اصلی گسترش سایت‌های قمار و افزایش مشتریان آن‌ها شده است. مجید ابهری، آسیب شناس اجتماعی در این رابطه نکاتی را مطرح کرده که در ادامه می‌خوانید:

۱. از نگاه رفتارشناسی، تنبلی اجتماعی و رویای رسیدن به پول‌های کلان بدون زحمت و تلاش اصلی‌ترین گرایش برخی از افراد به شرط‌بندی‌ها و بازی‌های قمارآنلاین است. البته بیکاری و کمبود تفریحات سالم و گرانی فعالیت‌های رفاهی و ورزشی دلیل تشدید حضور در اینگونه شبکه‌ها بوده و متاسفانه بعضی از این گروه‌ها بین ۲ تا ۴ میلیون عضو جذب کرده‌اند.

۲. ظاهر کار گروه‌های قمار ابتدا شرط‌بندی روی مسابقات مثل فوتبال شروع می‌شود و به میزهای قمارآنلاین خانه پوکر و قمارهای مجازی ادامه می‌یابد. این در حالی است که گاه برد و باخت تا میلیون‌ها تومان می‌رسد!

۳. متاسفانه سازمان‌ها و نهادهای متولی هنوز برخورد جدی و عملی با اینگونه شبکه‌ها نکرده‌اند. زیرا که پرداخت پول در این بازی‌های قمار بسیار موجه و از طریق درگاه‌های اینترنتی داخلی انجام می‌شود. این در حالی است که مدیران و سرکردگان اصلی پول‌های حاصل از بازی را در قالب پولشویی از کشور خارج کرده و به صورت تجارت شبکه‌ای برگشت می‌دهند.

۴. با توجه به اعتیادآور بودن اینگونه شبکه‌ها، عوارض روحی و روانی حضور در آن‌ها افسردگی، اضطراب، استرس و گاهی از دست دادن سرمایه و به وجود آوردن بدهی کلان می‌باشد.

۵. لوتو یا بینگو به صورت آنلاین یکی دیگر از ابزار قمار می‌باشد که عدم قاطعیت و برخورد اصولی با اینگونه شبکه‌ها باعث گسترش آن‌ها و افزایش عضو در آن‌ها شده و می‌شود.

۶. عرضه سرگرمی‌های سالم و ارزان یا رایگان، قاطعیت برخورد با قمارآنلاین، آگاهی و اطلاع‌رسانی به خانواده‌ها و جوانان در افشا نمودن چهره پلید مدیران اینگونه شبکه‌ها، گام‌های اولیه در رفع این معضل می‌باشد.

۷. امروز اگر برخورد اصولی با آن‌ها نشود فردا بسیار دیر می‌شود و این آسیب نوپدید گریبان جامعه ما را می‌گیرد و جوانان بیشتری را به باتلاق قمارهای کلان خواهد کشید.

کانال دکتر مجید ابهری:
@drmajidabhari
سایت رسمی :
http://majidabhari.ir

صفحه ی رسمی ویدئویی دکتر مجید ابهری
مصاحبه های تصویری👈🏿
http://www.aparat.com/drmajidabhari
  گزاره راجع به گرایش جوانان به بازی‌های قمارآنلاین و عدم نظارت مسئولان
جوانان بازی‌های قمارآنلاین
aparatinstagramtelegram