menusearch
majidabhari.ir

جانیان رها در شهرها

جستجو
۱۳۹۶/۴/۲۵ یکشنبه
(1)
(0)
جانیان رها در شهرها
جانیان رها در شهرها
جانیان رها در شهرها
خبرگزاری شبستان : آتنا آخرین قربانی نیست ؛ مجموعه ای از دلایل بستر این جنایت هولناک را فراهم کرده که بدور از سیاست زدگی وشعار پراکنی باید در رسانه های کشور مخصوصا در صداو سیما مورد بحث وتحلیل قرار گیرند.
 

 

مجید ابهری؛ آسیب شناس اجتماعی یادداشتی را با عنوان « جانیان رها در شهرها» در اختیار خبرگزاری شبستان قرار داده است که در زیر می خوانید:

 

پروانه 10ساله، ستایش 5 ساله و آتنا 7 ساله و بعدی نوبت کیست؟؟؟
هنوز داغ مرگ های فجیع قبلی فراموش نشده بود؛ این بار در مغان همانجا که سیل سارا را شب عروسیش برد وهنوز عاشیق های ما مصیبتش را با ساز می خوانند؛پرستوی کوچکی در خون خود غلتید.

 

 در فاجعه آتنا مقصر کیست؟؟؟
عده ای روشنفکر نما قصد دارند این جنایت را به مسایل سیاسی یا قوانین بازدارنده گره بزنند؛جهت اطلاع آنان وهمگان باید عرض کنم، در 10 کشور که مقام های اول تا دهم را دارند و روابط جنسی آزاد است از حجاب خبری نیست و لخت اگر به خیابان بیایند کسی را با آنان کاری ندارد؛اما آزارهای جنسی کودکان رتبه های اول تا دهم را دارند.در انگلستان هر 20 دقیقه یک تجاوز به کودکان صورت می گیرد، کشیش، ولگرد و معلم در میان جانیان هستند. رشد 1000 درصدی آزار جنسی کودکان در سوئد مسولین را کلافه و خانواده های مجنون کرده است. پس اینگونه اراجیف را کنار بگذاریم.در آسیب شناسی این فاجعه به چند نکته مهم باید توجه کنیم.

 

1-والدین که علیرغم توصیه های پلیس و نهادهای متولی باز طلاجات وزیور الات به فرزندان خود آویخته وآنان را به کوی وبرزن می فرستند بستر مناسب جلب توجه به کودک را مهیا می نمایند.

 

2-بعضی از والدین مخصوصا مادران کاستی های دوران کودکی خودرا به قصد جبران از فرزندان ادامه می دهند؛ لباس های عریان وبدن نما مخصوصا برای دختران، آنان را به طعمه ای جذاب برای بیماران جنسی تبدیل می کند. از نظر ما آنان کودک  هستند اما یک جانی بیمار که از حیوان نمی گذرد می تواند به خطری بزرگ برای کودکان تبدیل شود.

 

3-رنگرز جانی ظاهرا سوابقی در اینگونه موارد داشته چرا تحت نظر ودرمان نبوده؟خانواده واطرافیان او چه می گویند؟

 

4-چرا خانواده و مادر آتنا این کودک بی گناه را همراه پدر دستفروشش به خیابان می فرستاده؟ به عبارتی دیگر چرا برای کودکان مخصوصا در شهرهای کوچک امکانات سرگرمی وتفریح تابستانی کم یا محدود است تا دختر بچه با پدرش به دستفروشی رود؟

 

 همانطورکه در زمان قتل ستایش عرض کردم آتنا آخرین قربانی نیست؛مجموعه ای از دلایل بستر این جنایت هولناک را فراهم کرده که بدور از سیاست زدگی وشعار پراکنی باید در رسانه های کشور مخصوصا در صداو سیما مورد بحث وتحلیل قرار گیرند. تا بتوان قدم موثری درپیشگیری از اینگونه فجایع تکان دهنده برداشت.


کانال دکتر مجید ابهری:
@drmajidabhari
سایت رسمی :
http://majidabhari.ir

صفحه ی رسمی ویدئویی دکتر مجید ابهری
مصاحبه های تصویری👈🏿
http://www.aparat.com/drmajidabhari

 جانیان رها در شهرها
جانیان رها در شهرها
aparatinstagramtelegram