دکتر مجید ابهری آسیب شناس و رفتارشناس اجتماعی

جستجو
55درصد از کودک آزاری‌ها هیچگاه گزارش نمی شود 55درصد از کودک آزاری‌ها هیچگاه گزارش نمی شود دکتر مجید ابهری جامعه شناس از پنهان ماندن و گزارش نشدن 55 درصد از کودک آزاری ها در ایران خبرداد. دوشنبه سی ام مرداد ۹۶ آقای تقریبا شهردار توجه کنید آقای تقریبا شهردار توجه کنید ادبیات فارسی مملو از نکات و اشارات است که می‌توان بسیاری از افکار و هدف‌ها را در قالب آنها بیان نمود. اشاره، کنایه، رمز و امثال این فنون، صنایع کلامی هستند که می‌توان حتی سخت‌ترین انتقادات را در قالبی لطیف به وسیله آنها بیان کرد. یکی از این عبارات همین تیتر یادداشت است دوشنبه سی ام مرداد ۹۶ چگونه کودکان و نوجوانان خود را از آسیب‌های فضای مجازی مصون بداریم؟ چگونه کودکان و نوجوانان خود را از آسیب‌های فضای مجازی مصون بداریم؟ مدیریت حضور فرزندان در فضای مجازی با هوشمندی والدین
اگر شما اهل شبکه‌‌های اجتماعی هستید و اهل فضای مجازی هستید، خوب می‌فهمید و خوب می‌دانید که بنده کجا را دارم ‌اشاره می‌کنم؛ از همه‌ طرق دارند استفاده می‌کنند که ایمان اسلامی ما را متزلزل کنند. ما یعنی چه کسی؟ یعنی منِ پیرمرد هفتاد هشتاد ساله؟
دوشنبه سی ام مرداد ۹۶
فکر میکنم بی عرضه ودست وپا چلفتی هستم.چه کنم؟ فکر میکنم بی عرضه ودست وپا چلفتی هستم.چه کنم؟ فکر میکنم بی عرضه ودست وپا چلفتی هستم:میدانم صندلی کجاست اما موقع رد شدن همیشه به صندلی میخورم؛موقع رد شدن پایم به سیم تلفن گیر میکند؛میخواهم پارچ آب را بردارم؛نمکدان را می اندازم؛خلاصه اگر چیزی افتادنی باشد آنرا می اندازم؛ همیشه در حال دسته گل به آب دادن هستم. از نظر علمی بعید است کسی یطور ذاتی زمینه دست وپا چلفتی را داشته باشد یکشنبه بیست و نهم مرداد ۹۶ زنگ خطر افزایش مصرف مواد مخدر در میان زنان زنگ خطر افزایش مصرف مواد مخدر در میان زنان مجید ابهری با اشاره به اینکه جمعیت زنان معتاد در جامعه در حال افزایش است، گفت: متاسفانه جمعیت زنان معتاد روندی رو به رشد دارد. به گونه ای که در حال حاضر حدود 10 تا 15 درصد از معتادان کشور را زنان تشکیل می دهند. در سال ها اخیر، آمار زنان معتاد محدود به زنان بالاتر از 40 سال بود که مواد مخدر سنتی مصرف می کردند اما متاسفانه امروز شاهد معتادان جوان میان 18 تا 30 سال هستیم که به مواد مخدر صنعتی گرایش دارند.
یکشنبه بیست و نهم مرداد ۹۶
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتابطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب