دکتر مجید ابهری آسیب شناس و رفتارشناس اجتماعی

جستجو
توئیتر دکتر مجید ابهری توئیتر دکتر مجید ابهری توئیتر دکتر مجید ابهری افتتاح شد-با توجه به میزان تخریب ها و آسیبهای اجتماعی در فضای پیامرسان توئیتر با اجازه از دکتر مجید ابهری صفحه ی خبری ایشان در پیامرسان توئیتر راه اندازی شد
لینک توئیتر ایشان در ادامه مطلب...
سه شنبه بیست و چهارم مرداد ۹۶
خرید و فروش چندصد میلیونی پاتوق معتادان خرید و فروش چندصد میلیونی پاتوق معتادان یک استاد دانشگاه و آسیب‌شناس اجتماعی با اشاره به خرید و فروش پاتوق معتادان، گفت: در این پاتوق ها روزانه ... تا ...میلیون تومان مواد مخدر فروخته می شود.
دکتر مجید ابهری افزود
سه شنبه بیست و چهارم مرداد ۹۶
تقویت اعتماد به نفس کودکان تقویت اعتماد به نفس کودکان تقویت اعتماد به نفس کودکان / بازی چشم تو چشم
این‌گونه که کودک با یکی از والدین مقابل هم قرار می‌گیرند و به چشمان هم خیره نگاه می‌کنند...
سه شنبه بیست و چهارم مرداد ۹۶
پدوفیلی ( بچه بازی ) چیست؟ پدوفیلی ( بچه بازی ) چیست؟ پدوفیلی یعنی اختلال روانی که مشخصه آن فانتزی یا عمل واقعی درگیر شدن در فعالیت جنسی با کودکان است. افراد پدوفیل فعالیت جنسی با کودکان را یا ترجیح می‌دهند و یا به طور منحصر به فرد از فعالیت جنسی با کودکان از همان جنس یا کودکان از جنس دیگر به هیجان جنسی و لذت بردن دستیابی پیدا می‌کنند.
رفتارهای جنسی دخیل در پدوفیلی طیف وسیعی از فعالیت‌های ممکن را شامل می‌شود ولی آن‌ها معمولا از استفاده از زور اجتناب می‌کنند تا بتوانند فعالیت‌های خود را ادامه بدهند زیرا اگر مانعی سر راه آن‌ها به وجود بیاید با خشونت و قتل کودک پایان خواهد یافت. برخی از پدوفیل‌ها رفتارهای خود را به افشای خود یا استمنا در مقابل کودک، و یا نوازش کردن یا لخت کردن کودک، اما بدون تماس جنسی محدود می‌کنند در حالی که دیگران کودک را به شرکت در رابطه جنسی و مقاربت تناسلی وادار می‌کنند‌.
دوشنبه بیست و سوم مرداد ۹۶
اگر جای پلیس و نماینده مجلس عوض می شد اگر جای پلیس و نماینده مجلس عوض می شد دکتر مجید ابهری دکتری علوم رفتاری و استاد دانشگاه،عضو مرکز نخبگان مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادداشت خود آورده است:

الگوهای رفتاری اصلی ترین مبانی انتقال معیارها وضوابط تربیتی در هرجامعه بوده و والدین اموزگاران ومربیان دوستان هنجارفرستان(چهره های محبوب هنری ورزشی فرهنگی)؛دولتمردان و مسئولین اصلی ترین نمادهای رفتاری در این زمینه میباشند.
دوشنبه بیست و سوم مرداد ۹۶
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتابطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب