menusearch
majidabhari.ir

دکتر مجید ابهری آسیب شناس و رفتارشناس اجتماعی

جستجو
غول اعتیاد در کمین جوانان/افزایش نشاط اجتماعی برای حل معضل اعتیاد غول اعتیاد در کمین جوانان/افزایش نشاط اجتماعی برای حل معضل اعتیاد تاثیر جغرافیای محل زندگی و اعتیاد پدر و مادر از عواملی هستند که می‌توانند جوانان و نوجوانان را به بلای خانمان سوز اعتیاد گرفتار کنند؛ معضلی که حل آن افزایش نشاط جامعه است. سه شنبه چهارم آبان ۰۰ سلیقه فرزندان و نوجوانان را تغییر دهید؛ هنوز دیر نشده است/ سقوط اخلاقی به جای رشد فرهنگی سلیقه فرزندان و نوجوانان را تغییر دهید؛ هنوز دیر نشده است/ سقوط اخلاقی به جای رشد فرهنگی یک رفتارشناس اجتماعی با اشاره به حضور تعداد قابل توجهی از نوجوان در کنسرت مبتذل خواننده زیرزمینی گفت: هنوز دیر نشده است، والدین و نهاد‌‌‌‌های فرهنگی می‌توانند در تغییر سلیقه فرزندان دخالت کنند.
همه چیز از یک شبیخون فرهنگی شروع شد. جوانان و نوجوانان را نشانه گرفتند تا بنیان خانواده را ویران کنند. بهترین راه نفوذ راه‌اندازی جنگ نرم بود.
جنگی که قربانیان در آن مشارکت داشته باشند.
سه شنبه چهارم آبان ۰۰
آیا کارتن خوابی سبک زندگی است؟ آیا کارتن خوابی سبک زندگی است؟ «کارتن خوابی» نوعی روش اجباری از زندگی است
که افراد بی‌خانمان واکثرا معتاد الزام به عادت به آن دارند. جالب اینجاست که چندی پیش یکی از اعضای شورای شهر تهران کارتن خوابی افراد بی‌خانمان را نوعی از سبک زندگی قلمداد کرده و در مورد آن صحبت کرده اند. نمیدانم چه اجباری وجود دارد که عزیزان مسئول در مورد همه چیز حتی تخصصی اظهار نظر نمایند. این چندمین بار است که افراد دارای جایگاه اجتماعی وفرهنگی برخلاف دانش آسیب‌‌‌‌‌های اجتماعی حرف می‌زنند.
سه شنبه چهارم آبان ۰۰
سیلی برادرانه یا هشدار به جامعه سیلی برادرانه یا هشدار به جامعه این روزها فضای مجازی و شبکه‌‌‌‌‌های اجتماعی و حتی رسانه‌‌‌‌‌های خارجی مشغول نمایش کلیپ سیلی زدن به استاندار جدید آذربایجان‌شرقی در مراسم معارفه‌اش هستند! اتفاقی نادر در 40 سال گذشته که باید ابعاد آن مورد بررسی قرار گیرد. علت و هدف فرد مهاجم برای این رفتار هنجارشکنانه هرچه که باشد باید به‌عنوان زنگ‌خطری جدی برای همه مسئولان قلمداد گردد. سه شنبه چهارم آبان ۰۰ پزشکان، جامعه را از عواقب بارداری و زایمان پزشکان، جامعه را از عواقب بارداری و زایمان "کودک مادران" آگاه کنند پزشکان، جامعه را از عواقب بارداری و زایمان "کودک مادران" آگاه کنند مجید ابهری، آسیب شناس و رفتارشناس اجتماعی در خصوص انتشار آمار‌‌‌‌های رسمی مبنی بر تولد 791 نوزاد از مادران 10 تا 14 ساله به خبرنگار پرسون، گفت: ازدواج کودکان یا پیوند زناشویی در سنین کودکی عوارض و آسیب‌هایی به دنبال دارد که زایمان زودرس و مشکلات پیرامون آن یکی از این موارد است. پنج شنبه بیست و نهم مهر ۰۰