دکتر مجید ابهری آسیب شناس و رفتارشناس اجتماعی

جستجو
علت روان شناسی قتل میترا استاد علت روان شناسی قتل میترا استاد آسیب شناس اجتماعی دکتر مجید ابهری
علت روان شناسی قتل میترا استاد

ابهری گفت: ضعف کنترل خشم و هیجان های رفتاری ، فاصله گرفتن از ارزش های اخلاقی و اسیر احساسات شدن در تصمیم گیری ها از دلایل مهم بروز چنین جنایت هایی در جامعه هستند.

«مجید ابهری» در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان با اشاره به علت قتل های رخ داده در جامعه گفت: ضعف کنترل خشم و هیجان های رفتاری، فاصله گرفتن از ارزش های اخلاقی و اسیر احساسات شدن در تصمیم گیری ها از دلایل مهم بروز چنین جنایت هایی در جامعه هستند.
دوشنبه سیزدهم خرداد ۹۸
پیش بینی رفتارشناسان از آینده فوتبال ایران؛ هولیگانیسم در راه است پیش بینی رفتارشناسان از آینده فوتبال ایران؛ هولیگانیسم در راه است پیش بینی رفتارشناسان از آینده فوتبال ایران؛ هولیگانیسم در راه است تهران- ایرنا- کارشناسان حوزه علوم رفتاری در تبین خشونت‌های فوتبالی لیگ هجدهم تاکید کردند: بستر ظهور ستاره ها و نبود راهکار برای کنترل خشم به ۲ عامل مهم برای رشد و گسترش هولیگانیسم فوتبالی تبدیل شده است. دوشنبه سیزدهم خرداد ۹۸ جامعه تشنه عدالت جامعه تشنه عدالت جامعه تشنه عدالت؛ از پورشه‌بازی در اصفهان تا پورشه بازی در لواسان/ قوه قضائیه پشتوانه مردمی برای اجرای قوانین پیدا کرد چهارشنبه هشتم خرداد ۹۸ دست نوشته دکتر مجید ابهری دست نوشته دکتر مجید ابهری "ما خیلی بدبختیم" دست نوشته دکتر مجید ابهری
"ما خیلی بدبختیم"
چهارشنبه هشتم خرداد ۹۸
۷۵ درصد دانش آموزان در تابستان برنامه خاصی ندارند/لزوم آشنایی فرزندان با مشاغل پدری ۷۵ درصد دانش آموزان در تابستان برنامه خاصی ندارند/لزوم آشنایی فرزندان با مشاغل پدری ابهری با بیان اینکه ۷۵ درصد دانش آموزان در تابستان هیچ گونه برنامه خاصی ندارند بر لزوم آشنایی فرزندان با مشاغل صنعتی و فنی پدران تاکید کرد.

«مجید ابهری» در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان با اشاره به اوقات فراغت گفت: خانواد ها هر سال با شروع تابستان دچار دغدغه
چهارشنبه یکم خرداد ۹۸
شرکت سازنده