menusearch
majidabhari.ir

دکتر مجید ابهری آسیب شناس و رفتارشناس اجتماعی

جستجو
کشور بر مدار شایعه پردازان/ ضرورت برقراری امنیت روانی در شرایط بحرانی کشور بر مدار شایعه پردازان/ ضرورت برقراری امنیت روانی در شرایط بحرانی دکتر مجید ابهری در گفتگو با شبستان
کشور بر مدار شایعه پردازان/ ضرورت برقراری امنیت روانی در شرایط بحرانی
شنبه دوم دی ۹۶
11میلیون دختر آماده ازدواج داریم ؛ شیوع پدیده پیر دختری در ایران 11میلیون دختر آماده ازدواج داریم ؛ شیوع پدیده پیر دختری در ایران دکتر مجید ابهری آسیب شناس اجتماعی با اعلام اینکه ۱۱ میلیون دختر آماده ازدواج داریم؛از شیوع پدیده پیر دختری در ایران خبر داد و گفت: ۴ تا ۶ میلیون پیردختردر کشور وجود دارند که این می‌تواند تبعات اجتماعی بدی را برای جامعه رقم زند. جمعه یکم دی ۹۶ کلاهی که بر سر لاکچری پسندها می‌رود؛ تلاش نوکیسه‌ها با خرید آب‌معدنی 40، هویج 90، همبرگر 250 و گوشت 900 هزار تومانی برای خودنمایی کلاهی که بر سر لاکچری پسندها می‌رود؛ تلاش نوکیسه‌ها با خرید آب‌معدنی 40، هویج 90، همبرگر 250 و گوشت 900 هزار تومانی برای خودنمایی آب معدنی فرانسوی با قیمت 40 هزارتومان، همبرگر 250 هزارتومانی، هویج آمریکایی کیلویی 90 هزار تومان و گوشت لاکچری کیلویی 900 هزارتومان! همه این‌ها اخیرا در بازار‌‌‌‌های ایرانی توزیع شده و طبعا خریداران و مصرف کنندگانی هم دارند، خریدارانی که برای برندگرایی و برنده شدن در مسابقه چشم و هم چشمی هزینه‌‌‌‌های گزافی می‌پردازند. جمعه یکم دی ۹۶ سخنان رئیس‌جمهور هنگام تقدیم لایحه بودجه سال 97 در مجلس شورای اسلامی، بارقه‌‌‌‌‌های امید را در دل‌ها روشن کرد سخنان رئیس‌جمهور هنگام تقدیم لایحه بودجه سال 97 در مجلس شورای اسلامی، بارقه‌‌‌‌‌های امید را در دل‌ها روشن کرد سخنان رئیس‌جمهور هنگام تقدیم لایحه بودجه سال 97 در مجلس شورای اسلامی، بارقه‌‌‌‌‌های امید را در دل‌ها روشن کرد. اما امیدواریم این سخنان در دفتر شعار‌‌‌‌های انتخاباتی ایشان بایگانی نگشته و به مرحله اجرا در بیاید. از نگاه رفتارشناسی اجتماعی آنچه که مردم را آزار می‌دهد، گرانی، تورم و آلودگی‌ها نیست (هرچند این مشکلات گاهی زندگی و عرصه آن را بر مردم تنگ و برای آنها مشکلات روحی ایجاد می‌کند ) بلکه تبعیض و فسادی است جمعه یکم دی ۹۶ واکسن خیانت رسید!!! واکسن خیانت رسید!!! شاید فقط آنانی که خیانت همسر را لمس کرده‌اند بدانند که آمدن یک رقیب به زندگی زناشویی چه طعمی دارد.
وقتی دو نفر پیمان عشق می‌بندند و قسم می‌خورند که روحشان یکی شود ولی در میانه راه یکی پیمان فراموش می‌کند و با پشت پا زدن به همه قول و قرارها راهش را از همسرش جدا می‌کند، طوفانی عاطفی شروع می‌شود که نتیجه‌اش جز فروپاشی بنیان زندگی نیست.
جمعه یکم دی ۹۶