دکتر مجید ابهری آسیب شناس و رفتارشناس اجتماعی

جستجو
مدگرایی، عامل پذیرش جوانان در بین همسالان/جراحی های امروزی انگیزه ای برای تغییر هویت مدگرایی، عامل پذیرش جوانان در بین همسالان/جراحی های امروزی انگیزه ای برای تغییر هویت مجید ابهری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه خبرگزاری میزان گفت:
هویت چیستی و کیستی هر فرد است و همچون نام و ظاهر یک فرد ماهیت آن را نشان می‌دهد. رفتارها و خلق‌وخوی انسان نیز از هویت فرد محسوب می‌شود.
تربیت خانوادگی، الگوهای رفتاری دوستان، مربیان، آموزگاران، هنجارپرستان و چهره‌های محدود به‌عنوان الگوهایی برای شکل‌پذیری هویت در جامعه تلقی می‌َشوند
پنج شنبه بیست و دوم تیر ۹۶
مشتریان ماهواره مشتریان ماهواره مشتریان ماهواره، هویت‌باختگان فردا هستند/گوشهای الاغی، بینی‌های خوکی، فک‌های اسبی و مدگرایی نشانه های خوبی نیست پنج شنبه بیست و دوم تیر ۹۶ قدر آیینه بدانیم… قدر آیینه بدانیم… عجیب است که در طول تاریخ هیچ ملتی به اندازه ما ایرانیان، مرده خوب و عزیز نداشته است! یکی از مفاخر هنری ایران، استاد کیارستمی است که متأسفانه از میان ما رفت؛ از نظریات و حرف‌های دیگران درباره افراد می‌توان به جایگاه و ارزش آنان پی‌برد؛ از رئیس جمهوری فرانسه تا مارتین اسکورسیزی، کارگردان نامی کیارستمی را تحسین کردند پنج شنبه بیست و دوم تیر ۹۶ بیوه‌های موبایلی بیخ گوش خانواده‌ها! بیوه‌های موبایلی بیخ گوش خانواده‌ها! مزیت ها و معایب در استفاده از هر وسیله ای وجود دارد. وسیله ای که شاید در وهله اول حس خوبی را در شما ایجاد کند اما به مرور زمان می رود که به دشمن جان و روح شما تبدیل شود.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا، «هندزفری» پدیده نوظهوری نیست. وسیله ای که شاید در ابتدا بسیار نو و هیجان انگیز می آمد.
پنج شنبه بیست و دوم تیر ۹۶
شیوع اعتیاد در دانش آموزان نگران کننده نیست/سیگار و قلیان دروازه ورود به اعتیاد است شیوع اعتیاد در دانش آموزان نگران کننده نیست/سیگار و قلیان دروازه ورود به اعتیاد است یک آسیب شناس گفت:جمعیت جوان کشور حدود 20 میلیون نوجوان وجوان را شامل می شود که در سن دانش آموزی هستند با توجه به این نکته کمتراز 1 میلیون نفر دانش آموز معتاد داریم. پنج شنبه بیست و دوم تیر ۹۶
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز