سلیبریتهای یکه تاز

جستجو
۱۳۹۷/۹/۲۸ چهارشنبه
(0)
(0)
سلیبریتهای یکه تاز
سلیبریتهای یکه تاز

سلیبریتهای یکه تاز

انگار ماجرای سلیبریتیهای جامعه تمامی ندارد و تا وقتی برپرده نقره ای هستند یکجور وبعد از آن جوردیگر باید درباره چهره های پولساز و دانشمند بشنویم.

یک یوز پلنگ در پارک ملی گلستان هنگام زایمان جان خود را ازدست میدهد ناگهان هشتک قاتل تویتر و فضای مجازی را پر میکند؛دست یک کودک خیابانی را شیشه می برد؛هشتک آدمکشها و ازاین قبیل شعارهای پوپولیستی کم نیستند اما اگر از این قشون پر هیاهو بخواهی تا از میلیونها تومان دستمزد خود کمک کوچکی به کودکان بنمایند؛خواهی دید که مشترک مورد نظر در دسترس نمیباشد؛

از سیاست گرفته تا انتخابات ازحجاب تا اعدام یک قاتل با یک سونامی روشنفکری مواجه میشوی که بزرگترین حرکتشان اعتصاب نشسته در فلان تریای روشنفکرانه تهران است وبس.زلزله که میاید تعدادی از این جماعت خودرا به منطقه اسیب دیده رسانده و برای اثبات حضور وفداکاریشان سلفی های متعددی را در اینستا یشان گذاشته تعداد لایکهایشان سند اثبات طرفدارهایشان میگردد.هیچ کس جرات ندارد از این فرشتگان بپرسد با اینهمه پول که مردم دادند چه کردند؟؟

پولی که مردم ازگلوی خود وزن وبچه هایشان بریده و به هموطنان اسیب دیده شان اختصاص دادند.

سئوال همان و هجوم ازسوی سینه چاکان هوادار همان که ای عوام هنرنشناس بشما چه مربوط که سئوال میکنید خفه میشوید یا تکفیرتان کنیم؛ای دشمنان هنر وهنرمندان شما یید که موجب عقب ماندن هنر در جهانید.دردیار فرنگ اگر یک سلیبریتی از کودکان گرسنه سیاهپوست حمایت میکند جوانمردانه سه کودک گرسنه را بفرزند خواندگی پذیرفته و بنیاد حمایت از کودکان سودانی راه اندازی میکند و سلفی های جورواجور هم نمیگذارد.

نکته جالب اینکه بعضی از این سلیبریتی ها خودرا در تمام رشته ها صاحب نظر دانسته وبخود حق اظهار فضل میدهند آنهم اینکه حداقل بخود اجازه ۱۰ دقیقه مطالعه درمورد موضوع را نمیدهند یا چند لحظه در گوگل جستجو نمیکنند؛تا حداقل مقدمات موضوع را دریابند.کسا نیکه پنپرز کودکشان را از اروپا و دوبی میخرندفقط با توییت حامی کودکان نیازمند میشوند. بعضی از آنها حتی فرزندان خودرا در ممالک دیگر بدنیا میاورند که در اینده از هموطنانشان تبری جویند.

پول ایران وتماشاچی ایرانی خوبست اما ملییت وهویتش نه. و در این میان رقابت سلیبریتی در این حرکت تماشاییست.محبوبیت امانتی است از سوی مردم به سلیبریتیها که بسادگی میتوان آنرا پس گرفت.پس غرور کاذب ناشی از میلیاردرشدن نباید این افراد را به اسمان ببرد.البته در بین همین اشخاص هستند کسانی که بطور واقعی ودور از تبلیغ وجنجال به جامعه خدمت میکنند و نامشان در هیچ توییتی منعکس نمیشود.مثلا خانم حجار که درمورد محیط زیست وحیوانات بی پناه خدمات چشمگیری انجام داده ومیدهد ومن بارها ایشان ودوستانشان را در حال کمکرسانی مشاهده کرده اقای کیانیان شهاب حسینی پرویزپرستویی که هر وقت از انها برای کمک به کودکان خیابانی ومعتادین بی خانمان دعوت کردیم با حسن نیت و صداقت پذیرفته و درحد امکان یارمان بودندو صدالبته عزیزان دیگری هم در میان سلیبریتی ها هستندکه صادقانه وبراساس وظیفه انسانی واجتماعی در امور انسانی تلاش میکنند و در محاق خلوص نهان هستند.

اما غرضم از این مقدمه نسبتا طولانی اشاره به اخرین رفتار یکی از سلیبریتی های کشور است که از دایره هنر پا فراتر نهاده و وارد دنیای پزشگی ودرمان گردیده و امپول خاصی را برای معتادین تجویز نموده است.اولا چرا این نوع امپول؟ثانیا مگر ایشان در زمینه درمان اعتیاد تخصص دارند؟؟

 

اگر این حرکت در یک کشور دارای حساب وکتاب بود الان دستگاه قضایی وی را موردبازخواست قرار میداد.اگر یکی از این افراد به صرف جایگاه ایشان این تجویز را عمل کند و دچار گرفتاری شود؛چه کسی جوابگو خواهد بود؟؟؟

چون ایشان همسر یک ژن ممتاز است میتواند در ابعاد مختلف اظهار نظر کند؟؟

موضوع شیر خشگ به کجا رسید که این یکی برسد؟؟

چرا کسی هشتک تخصص راه نمی اندازد؟تاکی وکجا باید مردم خسارت روانی و جانی ومالی این افراد رابدهد؟

کاش یک شیر پسر یاشیر دختری پیداشود و هشتک بایکوت سلیبریتیهای پرمدعا را راه بیندازد. تا حداقل افراد ظرفیت محبوبیت خود درجامعه را بدانند.

کشوری که فقط رانت هنری در رابطه با قد وقواره و رنگ چشم وبدلسازی تجلی یافته و هنرمندان بدون پارتی ورانت با تحصیلات مرتبط باید کنار بمانندو هنر اصلیشان منجمد شود. و جوانان به ستاره های کاذب خیره گردند.

کانال تلگرام دکتر مجید ابهری
@drmajidabhari

توئیتر دکتر مجید ابهری :
https://twitter.com/drmajidabhari
سایت رسمی دکتر مجید ابهری :
http://majidabhari.ir

ویدئوهای دکتر مجید ابهری
مصاحبه های تصویری👈🏿
http://www.aparat.com/drmajidabhari

 

 

telegraminstagramaparatgoogle
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز