menusearch
majidabhari.ir

جشن جنسیت جدیدترین دستاورد نوکیسه‌گان

جستجو
۱۳۹۸/۳/۲۱ سه شنبه
(1)
(0)
جشن جنسیت جدیدترین دستاورد نوکیسه‌گان
جشن جنسیت جدیدترین دستاورد نوکیسه‌گان

جشن جنسیت جدیدترین دستاورد نوکیسه‌گان
دکتر مجید ابهری متخصص علوم رفتاری و آسیب شناس اجتماعی از برگزاری جشن جنسیت در میان خانواده های نوکیسه خبر داد و گفت: بعد از جشن از پوشک گرفتن، راه افتادن و... این بار شاهد برگزاری جشن جنسیت هستیم.

مجید ابهری در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: ظهور قشر نو کیسه گان و تازه به دوران رسیده ها که درآمدهای سرشارشان ناشی از ویژه خواری و رانت خواری است همراه خود آداب و سبک زندگی جدیدی را وارد جامعه کرده که فقط از عهده هم مسلکان خودشان، مشابه این رفتارها برمی آید.

وی اظهار داشت: بعد از جشن طلاق، جشن از پوشک گرفتن با خودکار نوشتن، راه افتادن و امثال اینها؛ حالا چشممان به جدید ترین مراسم این قشر یعنی جشن تعیین جنسیت روشن می شود.

این متخصص علون رفتاری و آسیب شناس اجتماعی ادامه داد: پدر و مادر بعد از انجام سونوگرفی و اطلاع از بارداری و جنسیت کودکشان، مراسم میهمانی با شکوهی گرفته و چون جنسیت فرزند مورد نظر پدر یا مادر بوده اقوام و دوستان را به این میهمانی دعوت کرده و بارداری و ورود عضو جدید خانواده را اعلام می کنند.

ابهری افزود: البته چشم و همچشمی های معمول در بین اینگونه افراد به هر چه باشکوه تر و پر هزینه تر شدن این مراسم کمک می کند. اینگونه رفتارها در شرایطی که درصد قابل توجهی از افراد قادر به تامین نیازهای اولیه خود نیستند نوعی دهن کجی به اکثریت جامعه است.

 

مشاور،روانشناس و آسیب شناس اجتماعی دکتر مجید ابهری

کانال تلگرام دکتر مجید ابهری
@drmajidabhari

توئیتر دکتر مجید ابهری :
https://twitter.com/drmajidabhari
سایت رسمی دکتر مجید ابهری :
http://majidabhari.ir

ویدئوهای دکتر مجید ابهری
مصاحبه های تصویری👈🏿
http://www.aparat.com/drmajidabhar