عروسهای لاکچری در تهران

جستجو
۱۳۹۸/۱/۲۰ سه شنبه
(0)
(0)
عروسهای لاکچری در تهران
عروسهای لاکچری در تهران

عروسهای لاکچری در تهران

در کنار مجالس عروسی پرهزینه وعجیب و بعد از حرکت با کالسکه سفید با اسبهای رنگارنگ؛

 

پرواز فانوسهای خوشبختی همراه با کبوتران سفید؛این بار شاهد حرکت جدیدی ازسوی برخی ازعروسهای ثروتمند هستیم که بیم آن میرود که بعد از طرح درفضای مجازی بشکل همه گیر در جامعه گسترش یابد.

دکتر مجید ابهری :
هر چنددرشرایط حاضر که برخی از هموطنان در حادثه سیل بی خانمان شده وبسیاری از عروسهاجهیزیه خودرا بدست سیل سپردندوبعضی دیگر نیز در غم نان زانوی غم بغل کرده اند؛اما برای بیدردها و صاحبان ژنهای ممتاز چه غم که مراسم عروسی خودرا بر عرصه کروزهای دریایی برگزار کنند یا در رستورانهای وسالنهای گرانقیمت ولوکس؛آنها میلیونها تومان خرج فیلم وعکس میکنند تا در شاخ شوند.


در یک بررسی میدانی حداقل هزینه های اینگونه مهمانیها صد ملیون تومان و سقف آنها در مریخ میباشد.
مجالسی که میوه های آنها از اسپانیا وبرزیل سفارش داده شده و شیرینی وکیک آنها توسط معروفترین قنادان ایران آماده میشود نگران مزد ملیونی دی.جی ها نبوده و برای حضور چند سلیبریتی صرفا جهت مانوور و عکس گرفتن با مهمانان میلیونها تومان پرداخت میکنند.با فقط پول عکس وفیلم اینگونه مجالس میتوان دهها دختر وپسرجوان را بخانه فرستاد؛که افسوس.
جدیدترین عروسهای لاکچری فعلا درتهران عروسهایی هستند که ضمن نشستن بر صندلی لوکس وسفید؛همراه با صدها بادکنک سفید پر شده از گازهای هلیوم و امثالهم بهوا فرستاده میشوند. البته منظور از هوا سه تا پنج متر بالاتر از سطح زمین اسن؛صد البته پیش بینی های ایمنی همراه با بستن چند طناب ظریف وزیبا به صندلی انجام شده؛که همراه با صداهای هلهله و سوت صندلی نزدیک به خودرو پایین آمده و کاروان شادی به راه می افتد؛نا گفته نماند که فیلمبرداری از این مراسم هیجان انگیز توسط پهپادهای کنترل از زمین صورت میگیرد که این حرکت خود حکایت مفصل وجداگانه ای دارد.
ریسک خطرات موجود در این رفتار قطعا توسط مبتکران این حرکت پیش بینی وچاره اندیشی شده اند.
هیچ کس نمیتواند ونباید مخالف شادی در مراسم پیوند جوانان باشد اما طرح این موضوع صرفا بخاطر پیشگیری از گسترش این رفتار میباشد که احتمال دارد بخاطر چشم هم چشمی ورقابتهای بی هدف به دامادهای جوان تحمیل گردد.
برای شادی ابزار ووسایل کم خطر تر و بی هزینه تر از صندلی پرنده وجود دارد که افراد وموسسات مرتبط میتوانند جایگزین این رفتار کودکانه قرار دهند.

کانال تلگرام دکتر مجید ابهری
@drmajidabhari

توئیتر دکتر مجید ابهری :
https://twitter.com/drmajidabhari
سایت رسمی دکتر مجید ابهری :
http://majidabhari.ir

ویدئوهای دکتر مجید ابهری
مصاحبه های تصویری👈🏿
http://www.aparat.com/drmajidabhari

 

 

 

شرکت سازنده